Партнерство
Партнерство
Роблячі відкриття разом
Компанія Берінгер Інгельхайм фокусується на послугах для суспільства через наукові дослідження і розробки на різних рівнях зовнішніх партнерських відносин.
Інститут молекулярної патології (ІМП)
Науково-дослідний інститут молекулярної патології (ІМП) у Відні (Австрія) – це провідний центр фундаментальних біомедичних досліджень, діяльність якого значною мірою спонсорується компанією Берінгер Інгельхайм. Інститут визнаний в усьому світі як центр передового досвіду в галузі молекулярної біології та генетики. У ньому переважно досліджуються питання молекулярної та клітинної біології, у тому числі структурної біології, механізми розвитку захворювань, а також проводяться дослідження в новій області – вивченні нейронних мереж. Надалі планується проводити міждисциплінарні дослідження, які поєднують знання та досвід у сфері оптичної інженерії, обробки інформації та біоінженерії.
ІМП користується світовим визнанням та тісно співпрацює з Інститутом молекулярної біотехнології Австрійської академії наук (ІМБА) та іншими дослідними інститутами, розташованими на території віденського кампусу «Біоцентр».
Більше інформації про ІМП/ІМБА міститься на сайтах:
www.imp.ac.at
www.imba.oeaw.ac.at
Інститут молекулярної біології (ІМБ)
Рішення компанії Берінгер Інгельхайм передати Інституту молекулярної біології (ІМБ) при Майнцському університеті (Німеччина) 100 мільйонів євро протягом 10-річного періоду є важливою подією в історії Фонду Берінгер Інгельхайм. Мета цієї дотації, про яку було проголошено у 2009 році, – стимулювати проведення в міжнародному центрі природничих наук висококласних досліджень, які доповнять вже проведені в Майнці випробування. ІМБ буде дотримуватися міжнародних стандартів проведення передових досліджень з точки зору об’ємів вибірки й застосованого обладнання та забезпечить відмінні робочі умови для провідних дослідників.
Будучи одним із перших закладів, які допомагають перспективним науковцям у Німеччині створювати незалежні дослідницькі групи, Фонд також фінансує проекти в галузі медицини, хімії, фармацевтики та біології по всій країні.
Офіційна церемонія відкриття ІМБ відбулася в березні 2011 року. Директор-засновник ІМБ, професор Крістоф Ніерс (Christof Niehrs), є одним з провідних світових вчених в області клітинної біології та біології розвитку.
Дослідницька діяльність ІМБ фокусується на трьох областях: онтогенетика (біологія розвитку), епігенетика (динаміка розвитку) та репарація ДНК. Знання, отримані в ході теоретичних досліджень фундаментальних біологічних явищ, допоможуть краще зрозуміти такі процеси, як старіння та розвиток тяжких захворювань, наприклад, раку. Отже, ІМБ поєднує проведення тривалих теоретичних наукових досліджень з вивченням їх потенційної користі для пацієнтів.
Окрім групи професора Ніерса, в ІМБ вже розпочали свою роботу кілька груп молодших та дві групи старших наукових співробітників.
ІМБ у співпраці з Університетом імені Йоганна Гутенберга прагне розвивати проведення міжнародних біомедичних досліджень у Майнці, залучаючи, таким чином, провідних науковців.
Більше інформації про ІМБ читайте на сайті: www.imb-mainz.de
Університет прикладних наук у місті Біберах (Німеччина)
У 2006 році почалася співпраця компанії Берінгер Інгельхайм з Університетом прикладних наук у місті Біберах (Німеччина). В рамках спеціальної бакалаврської програми "Фармацевтична біотехнологія" вивчаються питання розробки та виробництва біофармацевтичних препаратів. Програма приватно-державного партнерства, де основним промисловим партнером є компанія «Берінгер Інгельхайм», є унікальним дослідницьким проектом у Німеччині.
Перша церемонія випуску студентів з університету Біберах відбулася у 2010 році, коли ступінь бакалавра отримали 56 біотехнологів.
Зараз випускники можуть продовжувати освіту в галузі розробки та виробництва фармацевтичних препаратів. У 2010 році Університети міст Біберах та Ульм розробили спільну програму магістратури з фармацевтичної біотехнології.
Програма магістратури спрямована на дослідження, розробку та виробництво препаратів. Вона базується на бакалаврській програмі освіти високого рівня з фармацевтичної біотехнології, біохімії та біології з акцентом на молекулярну біологію, або на учбово-промисловому курсі навчання практично з таким самим змістом. Академічна мета програми, що триває протягом чотирьох послідовних семестрів, полягає в отриманні ступеня магістра наук (M. Sc.) у галузі фармацевтичної біотехнології, що, окрім іншого, прокладає шлях до навчання для здобуття докторського ступеня.
Ульмський університет (Німеччина)
У 2011 році Ульмський університет (Німеччина) та компанія Берінгер Інгельхайм підписали угоду про співпрацію в області наукових досліджень, яка підтримується владою федеральної землі Баден-Вюртемберг. Наукове об’єднання отримало назву "Біоцентр Берінгер Інгельхайм – Ульмський університет" (БІУ), обсяг фінансування становить близько 4,5 мільйонів євро на початковий 3-річний період. Внесок компанії Берінгер Інгельхайм складе 2,25 мільйонів євро, при цьому компанія привнесе у співпрацю досвід та стабільність, необхідні для здійснення мультидисциплінарних проектів.
Робота БІУ здійснюється у трьох ключових областях: моделі нейродегенеративних та кардіометаболічних захворювань, а також легеневі захворювання.
Технічний Університет Дрездена
У 2011 році компанії Берінгер Інгельхайм та Гезельшафт фюр Віссенс- унд Технологітрансфер (Gesellschaft für Wissens- und Technologietransfer (ГВТ)) підписали з медичним факультетом Технічного Університету (ТУ) Дрездена угоду про співпрацю в області наукових досліджень з метою розробки нових напрямків у вивченні причин діабету.
В якості партнерів Берінгер Інгельхайм, ГВТ та ТУ Дрездена будуть спільно працювати над поглибленням знань щодо цього захворювання, що дозволить розробляти та розвивати інноваційні методи лікування.
Інноваційна медична ініціатива (ІМІ)
ІМІ – це приватно-державне об’єднання, організоване Європейською комісією та Європейською федерацією фармацевтичної промисловості та асоціацій (EFPIA).
ІМІ фінансує проекти співпраці в передконкурентній стадії з метою вирішення фундаментальних наукових проблем у сфері розробки нових лікарських засобів.
Ініціатива об’єднує великі фармацевтичні компанії, малі та середні підприємства (МСП), пацієнтські організації, наукові товариства, лікувальні заклади та органи державної влади. Проекти повністю охоплюють усі етапи ланцюга створення вартості: від розробки, через доклінічні та клінічні дослідження до оцінки медичних технологій та фармаконагляду. Кінцевою метою є виробництво високоякісних лікарських засобів, що представляють цінність для пацієнтів, системи охорони здоров’я та суспільства.
На сьогоднішній день компанія Берінгер Інгельхайм зробила значний внесок в ІМІ, взявши участь у 20 проектах на загальну суму 19 мільйонів євро в натуральному вираженні.
Венчурний Фонд Берінгер Інгельхайм
Мета діяльності Фонду – забезпечити терапевтичні можливості майбутнього шляхом обґрунтування та розвитку нових концепцій, перспективних з точки зору користі, перш за все, для пацієнтів, а також для бізнесу.
Ми досліджуємо нові області, здійснюючи інвестиції в певні біотехнологічні компанії. Критеріями вибору є інноваційність наукового підходу та якість організації діяльності.
Головним об’єктом наших інвестицій є технологічні платформи з потенційно широким застосуванням за різними показаннями та в різних терапевтичних областях.
Наша мета:
- Працювати з так званими "мішенями що не піддаються медикаментозному лікуванню", тобто мішенями, які погано піддаються дії існуючих нових хімічних сполук (НХС) або нових біологічних сполук (НБС).
- Відкривати нові біологічні сполуки наступного покоління.
- Розробляти вакцини нового покоління, наприклад, Т-клітинні вакцини.
- Відкривати нові мішені та біомаркери.
- Почати роботу в області регенеративної медицини.